Menu
22
липня
2016

Засідання чотирнадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання

21 липня відбулось засідання чотирнадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Г.Дикий.

На засіданні сесії міської ради депутати  затвердили звіт про виконання  бюджету м.Біла Церква за І півріччя 2016р.

В ході засідання депутати  прийняли рішення звернутися до Голови Верховної Ради України та народних депутатів України щодо недопущення ухвалення змін до Конституції України в частині надання особливого статусу окремим районам Донецької та Луганської областей.  Депутати міської ради  висловили занепокоєння, що ці зміни можуть призвести до зростання соціальної напруги в суспільстві та порушити територіальну цілісність держави.

Депутати міської ради прийняли рішення про неконституційність та несправедливість підняття величини тарифів на комунальні послуги для населення без підвищення розміру мінімальної заробітної плати та пенсії.

На засіданні сесії міської ради також було прийнято рішення звернутися до народних депутатів України О. Марченка, Х.Мепарішвілі, І.Сисоєнко, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Зубка, голови Київської обласної ради Г.Старікової, голови Київської обласної адміністрації М.Мельничука щодо сприяння виділення коштів на встановлення лічильників теплової  енергії у житлових багатоквартирних будинках м.Біла Церква.

  • Теги: Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, новости, сесія

Категорія новин: Новини, Влада

vc