Menu

З різних планет

06
лютого
2015

З різних планет (випуск №5)

У «жіночої логіки» мало спільного з «чоловічою». Для чоловіка 2+2 завжди дорівнює чотирьом, тоді як для жінки 2+2 дорівнює іноді 3,9 або 4,1, – в усякому разі, десь між 3 і 5. Для чоловіка найважливішим може бути тільки щось одне, для жінки одночасно можуть існувати дві або три найважливіші речі.

Категорія новин: З різних планет

31
січня
2015

З різних планет (випуск №4)

Кажуть, що бути чоловіком - це чудово, тому що ви можете пройтися в одних плавках по пляжу; вам не треба пам'ятати, куди ви поклали ту чи іншу річ, і ви без сорому можете з'їсти банан на очах у робітників. Кажуть, що жінкою бути - чудово, тому що вам можна самій купувати собі одяг, можна покласти ногу на ногу, нічого не поправляючи при цьому, і дати ляпаса чоловікові при всьому чесному народі, причому кожен буде співчувати вам.
Чоловіки і жінки - різні особини. Ні гірше, ні краще - різні.

Категорія новин: З різних планет

06
січня
2015

З різних планет (випуск №3)

Подумати тільки! Адже ми такі різні ... Чоловіки і жінки так не схожі, ніби, правда, з різних планет. І на світ ми дивимося по-різному, і реагуємо відмінно, багато чого робимо по-різному. І, напевно, тому чоловіки і жінки притягуються, як плюс і мінус.

Категорія новин: З різних планет

31
грудня
2014

З різних планет (випуск №2)

Чоловік і жінка створення начебто й однакові, але в той же час і такі різні. І ми не розуміємо, що ви немов з різних планет всі бачимо по-іншому, що нас один в одному і приваблює.

Категорія новин: З різних планет

15
грудня
2014

З різних планет (випуск №1)

Класик сказав, що чоловіки та жінки - з різних планет. Мабуть, щось таки у цьому є)
Адже ця різниця між сильною та прекрасною половинами людства викликає великий інтерес пізнавати один одного.

Категорія новин: З різних планет