Menu
19
серпня
2015

Білоцерківські міліціонери викрили злочинну групу сутенерів

Працівники сектору боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Білоцерківського міськвідділу міліції постійно проводять моніторинг у Всесвітній мережі Інтернет на предмет виявлення заборонених сайтів,  різного роду об’яв та реклами, здійснюють заходи по виявленню, документуванню та припиненню забороненої діяльності.

Так, під час проведення чергового моніторингу об’яв у мережі Інтернет, правоохоронці виявили оголошення, що в м. Біла Церква та в м. Києві молоді дівчата надають інтимні послуги з пропозицією прийняття на «роботу».

Під час проведення оперативно-розшукових заходів, працівники міліції встановили, що 20-річний чоловік та дві жінки (20 та 40 років)  організували «фірму» з надання інтимних послуг і займаються сутенерством.

Як з’ясувалось, 20 - річна жінка, яка раніше вже притягувалась до кримінальної відповідальності за аналогічну діяльність, виконувала функцію організатора, адміністратора та диспетчера. Вона винаймала квартири подобово, приймала на «роботу» дівчат, а також розподіляла між дівчатами замовлення клієнтів щодо надання інтимних послуг.

40-річна жінка працювала лише на території м. Біла Церква - виконувала роботу адміністратора, винаймала квартири, збирала зароблені дівчатами гроші (касу) та з цих же коштів розраховувалася за наймані квартири, а також, у вільний час, сама надавала інтимні послуги за гроші.

Чоловік, в більшості, займався організацією діяльності надання інтимних послуг у м. Києві – зустрічав дівчат на вокзалах та в інших місцях прибуття до столиці для подальшого працевлаштування, збирав гроші за інтимні послуги, розраховувався за квартири та для всього «персоналу» удавав з себе охоронця.

В якості реклами, ними і було розміщено об’яви на різних сайтах та соціальних мережах про надання сексуальних послуг з розцінками та про набір дівчат на «роботу», яку виявили міліціянти в мережі Інтернет.

Під час огляду квартир, де надавались платні інтимні послуги, працівники міліції виявили та вилучили гроші, мобільні телефони та інше. Усіх фігурантів затримали для встановлення обставин їх діяльності. До організатора застосовано запобіжний захід - взяття під варту.  

За даним фактом, слідчим відділом Білоцерківського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 Кримінального кодексу України  (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією). Досудове розслідування триває.

1439538285074

Ірина Поліщук,

Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області

 

http://bc-mvs.gov.ua/

  • Теги: Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, міліція, наркотики, новини, новости, проституція, сутенер

Категорія новин: Надзвичайні новини, Новини

vc