Menu

Спорт

25
травня
2016

Зірки та команда Білоцерківської школи-інтернатуту зустрілися на футбольному полі

23 травня на стадіоні гімназії №1 відбувся благодійний товариський матч між збірною командою Білоцерківської школи-інтернату для дітей із порушенням слуху та командою ФК "Маестро"
Перемогла дружба!!!

 

Категорія новин: Новини, Спорт

14
травня
2016

В Білій Церкві стартував благодійний велопробіг #BIKECHARITYCHALLENGE

14 травня в Білій Церкві відбувся благодійний велопробіг в рамках проекту #BIKECHARITYCHALLENGE, метою якого є збір коштів для потреб Центру реабілітації дитини «Вільний рух», що надає допомогу діткам з усієї України, які мають захворювання опорно-рухового апарату.

Маршрут велопробігу: бульвар «Олександрійський»- пл.Соборна — б-р Кн.Володимира – вул. Східна, 34 (РОЦ «Шанс»).

 

Категорія новин: Новини, Спорт

04
травня
2016

Відкритий кубок України з велоспорту

4 травня в Білій Церкві відбулось урочисте відкриття чемпіонату України з велоспорту

Категорія новин: Новини, Спорт

28
квітня
2016

В Білій Церкві відбувся чемпіонат зі спортивного туризму

27 квітня в Білій Церкві відбувся міський чемпіонат зі спортивного туризму серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

 

Категорія новин: Новини, Спорт

26
березня
2016

«Тато, мамо, я — спортивна сім’я»

Проведення даного заходу в Київській області започатковане ще на початку 90-х і вже стало традиційним. Активне впровадження фі­зичної культури і спорту в повсякденне життя сім’ї, пропаганда здорового спо­собу життя — ось головні завдання цього фестивалю.
Саме так, 26 березня у ДЮСШ № 1 пройшли міські змагання серед спортивних сімей Білої Церкви

 

 


 

 

Категорія новин: Новини, Спорт

24
березня
2016

70 річниця дитячо-юнацької спортивної школи №1

23 березня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 70-річного ювілею  Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа №1».

Дитячо-юнацька спортивна школа №1 розпочала свою роботу в 1946 році. Заклад поступово пропонував заняття у секціях  велоспорту, фехтування, вільної боротьби, спортивної гімнастики та баскетболу.

На сьогоднішній день в школі працюють відділення з 6 видів спорту: баскетбол, гімнастика спортивна, плавання, стрільба кульова, стрибки на батуті, фехтування. Дітей навчають 36 тренерів.

Школа має п’ять спортивних класів, які навчаються на базі загальноосвітньої школи № 18. Тренери тісно співпрацюють з міською гімназією № 2. Кадети цієї гімназії засвоюють ази плавання, стрільби кульової, фехтування.

За період роботи тренерами школи підготовлено більше 150 майстрів спорту Радянського Союзу та України.

 

Категорія новин: Новини, Спорт

17
березня
2016

«Вечір спортивної слави»

17 березня в приміщенні Київського обласного музично-драматичного театру ім.Саксаганського відбувся «Вечір спортивної слави» Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту на якому були відзначені в номінаціях «кращі спортсмени», « кращі тренери», випускники та інші номінації.

 

 

Категорія новин: Новини, Спорт

26
грудня
2015

Міський фестиваль зимових видів спорту серед учнів ДЮСШ

25 грудня в м.Біла Церква був проведений Міський фестиваль зимових видів спорту серед учнів ДЮСШ, присвячений Новому року.
Міський голова Г.Дикий привітав присутніх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, поінформував про основні напрямки розвитку фізичної культури та спорту в місті, зокрема, зупинився на необхідності покращення матеріально-технічного забезпечення дитячо-юнацьких спортивних шкіл, розвитку професійного, дитячого спорту, зазначив, що фізична культура і спорт відіграють важливу роль у здоров’ї, вихованні та повноцінному розвитку особистості.
Присутні мали змогу переглянути новорічну казку на льоду «Буратіно в країні чудес».

 

Категорія новин: Новини, Спорт

03
грудня
2015

Міжнародний день інвалідів

3 грудня українське суспільство зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів.

Категорія новин: Новини, Спорт

19
листопада
2015

"Ти зможеш, якщо зміг я"

19 листопада у спеціалізованій школі-інтернаті де навчаються дітлахи з вадами слуху пройшов спортивний фестиваль організований управлінням молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації.
Всеукраїнська акція для людей з обмеженими можливостями "Ти зможеш, якщо зміг я" в Україні проводиться уже 9-тий рік поспіль. У Білій Церкві спортивний фестиваль також став традиційним

Категорія новин: Новини, Спорт

<<  3 4 5 6 7 [89 10 11 12  >>  

vc