Menu
20
червня
2015

Через необачність громадян, з їх карткових рахунків зникають великі суми грошей

Сектором зв’язків з громадськістю Білоцерківського міськвідділу міліції постійно надається інформація із застереженням громадян про різного виду злочинних схем, яка публікується в місцевих ЗМІ. Та все ж, результат невтішний – не всі громадяни беруть до уваги попередження працівників міліції і попадають на «гачок» аферистів.

Електронні розрахунки за товар, придбаний на Інтернет-сайтах, стали одними із найпоширеніших видів в купівлі-продажу різних товарів - це є реалії сьогодення. Разом із тим, найпоширенішим видом злочину, в продовж року, виявилось саме зняття коштів із карткових рахунків громадян. Аферисти телефонують «клієнтам» і просять продиктувати їх картковий номер та код – за декілька хвилин з карткового рахунку довірливих людей зникають всі їх кошти.

Правоохоронці Білоцерківської міліції занепокоєні зростом шахрайських схем і, тому, ми знову акцентуємо увагу всіх громадян на таких видах злочину,  а також, просимо переповідати інформацію про застереження своїм знайомим, рідним та особливо літнім батькам.

http://bc-mvs.gov.ua/

  • Теги: Біла Церква, белая церковь, кредитки, міліція, новини, новости, шахраї

Категорія новин: Новини, Суспільство

vc