Menu
31
липня
2015

«Липовий» мед та дармовий цукор – літня «акційна пропозиція» аферистів

Виїздом на місце події, слідчо-оперативна група міліції встановила, що до пенсіонерки додому прийшла невідома жіночка і запропонувала купити цукор по ціні врази нижче ринкової. «Пропозиція» була дуже заманливою, а незнайомка наполягала, що такого дармового цукру більше ніде взяти – господиня втратила пильність і забула про обережність. Аферистка попросила чашку води і, коли хазяйка вийшла із кімнати до кухні, понишпорила по полицям шафи.

Коли незнайомка пішла, пенсіонерка запримітила, що її «схованка» пуста – зникли всі заощадження і золоті прикраси. Сума збитку становить 15 000 гривень.

Прикмети шахрайки: жінка циганської національності, віком 25-30 років,  зріст 175-180 см, повної статури, волосся каштанового кольору довге. Була одягнута у коротку білу спідницю і блузку сірого кольору.

Слідчим відділом Білоцерківського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство). Проводяться слідчо-оперативні заходи по встановленню особи зловмисниці та її місцеперебування.

Сектором зв’язків з громадськістю Білоцерківського міськвідділу міліції постійно надається інформація із застереженням населення про різного виду шахрайських схем, яка публікується в місцевих газетах, Інтернет виданнях, на офіційному сайті Білоцерківської міліції і на місцевому телебаченні. Та факти невтішні – не всі громадяни беруть до уваги попередження працівників міліції і, знову і знов, потрапляють під вплив аферистів.

Також застерігаємо, що  «наживкою» для стареньких, та й не тільки, є ще й дармовий мед. Продають його шахрайки на ринках та розносять по домівкам. Брати його Вам не радимо, так як він має сумнівне походження, а от грошей Ви, без сумніву, позбудетесь (всіх, що матимете на той момент в гаманці чи вдома).

Шановні громадяни!

Будьте обачними та обережними в спілкуванні з незнайомими людьми. Не вступайте в розмову із незнайомцями на вулиці, а тим більше - з особами циганської національності. Також не впускайте до своєї оселі невідомих осіб. Якщо особи, що завітали до Вас, викликають підозру, негайно телефонуйте до міліції за номером телефону чергової частини  102 і опишіть прикмети візитерів.

 

http://bc-mvs.gov.ua/

  • Теги: Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, грощі, міліція, новини, новости, цукор, шахрайство

Категорія новин: Новини, Суспільство

vc