Menu
12
серпня
2015

Спільні заходи співробітників Білоцерківської міліції з громадськістю є результативними – в черговий раз викрито підпільний гральний заклад

В ході проведення заходів по відпрацювання міста щодо виявлення підпільних гральних закладів, близько десятої години вечора співробітники Білоцерківської міліції разом із представниками Асоціації учасників бойових дій та учасників АТО у м. Біла Церква і громадськості, у підвальному приміщенні по вулиці Гординського виявили зал, в якому здійснювались послуги у сфері грального бізнесу.

 

Слідчо-оперативна група Білоцерківської міліції задокументувала факт гри на пристроях десяти осіб, що знаходились у приміщенні - всі учасники були опитані щодо перебування у гральному закладі. В результаті слідчо-оперативних дій, правоохоронцями вилучено: 13 гральних пристроїв, 1500 гривень та 200 доларів США. Діяльність закладу припинено.

За даним фактом, слідчим відділом Білоцерківського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом). Досудове розслідування триває.

«Довожу до відома жителів м. Біла Церква, що працівники Білоцерківського міськвідділу міліції разом із представниками громадських формувань спільно проводять заходи щодо виявлення протизаконної діяльності у сфері грального бізнесу. Процедура закриття виявлених ігрових залів та притягнення до відповідальності правопорушників, як власників закладу так і учасників гри, є об’ємною і проблематичною. Попри все, з початку 2015 року, в результаті проведених слідчо-оперативних дій, виявлено та припинено діяльність 7 підпільних залів, вилучено - 340 гральних автоматів, наразі в провадженні знаходяться сім справ. І робота в цьому напрямку ведеться постійно. Проте, в соціальній мережі Інтернет з’являються коментарі окремих громадян в яких є висловлювання щодо «кришування» працівниками міліції грального бізнесу. Тому, звертаюсь до громадськості міста, якщо хто дійсно знає про такі факти «діяльності», особисто (а не анонімно) зверніться із заявою до правоохоронних органів, щоб документально оформити правопорушення і притягнути цих осіб до відповідальності», - зазначив начальник Білоцерківського міськвідділу міліції Сергій Рудюк.

Тетяна Гадомська

в.о начальника сектору зв’язків з громадськістю

Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області

 

http://bc-mvs.gov.ua/

  • Теги: ігрові автомати, Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, міліція, новини, новости

Категорія новин: Новини, Суспільство

vc