Menu
09
червня
2015

Увіковічнення пам'яті учасника АТО - Зінича Ігоря Вікторовича

9 червня на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради було прийнято рішення щодо увіковічнення пам'яті учасника АТО - Зінича Ігоря Вікторовича, та встановлення меморіальної дошки  на фасаді корпусу медичного коледжу , адже герой був випускнтком саме цього навчального закладу.

 

Зінич Ігорь Вікторович - випускник 2009 року фельдшерського відділення Білоцерківського медичного коледжу.Ігорю було всього 25 років. До війни він працював фельдшером в Рокитнянській ЦРЛ, кіборг, медик 80 бригади, захисник Донецького аеропорту.
Побратим Ігоря розповів, що 19 січня відбувалися особливо запеклі бої на території аеропорту, термінал, де знаходилися наші бійці, прострілювався з усіх сторін, Ігор був важко поранений. Того ж дня була зроблена спроба вивезення наших поранених з терміналу. Водій МТЛБ був убитий пострілом снайпера в голову. МТЛБ спалили з РПГ. 20.01. була друга спроба вивезення поранених. Ситуація повторилася: загинув ще один водій і згоріла друга машина. У ніч на 21.01. сепаратисти підірвали стелі і стіни зарядом в 400 кг. Дуже потужний вибух. Ігор залишився під бетонним перекриттям, яке впало. Наші бійці змушені були залишити термінал аеропорту, але пообіцяли зробити все, щоб порятувати наших поранених та евакуювати тіла загиблих. Він загинув як герой, не втік, не злякався.

 

 

  • Теги: ато, Біла Церква, белая церковь, зінич, засідання, меморіальна дошка, новини, новости, пожежа

Категорія новин: Новини, Суспільство

vc