Menu
13
серпня
2015

Яскраві бусини звабили дівчаток, а бажання мати прикраси, спонукало до крадіжки

До чергової частини Білоцерківської міліції звернулась продавчиня магазину і повідомила про те, що двоє невідомих дівчат вчинили крадіжку прикрас. Виїздом на місце події, працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей встановили осіб причетних до крадіжки – двоє дівчат, чотирнадцяти та тринадцяти років, зайшли до павільйону, вподобали собі прикраси, викрали їх та намагалися непомітно втекти. Про пригоду працівники міліції оповістили батьків неповнолітніх дітей та провели з ними та дівчатками профілактичну роботу.

Особистість злочинця, його злочинні наміри та якості формуються поступово. Злочину передує декілька антигромадських проступків. Ці дії починаються з виникнення окремих негативних властивостей, якостей характеру, що проявляються в менш небезпечних діях і, поступово розвиваючись, стають протиправною поведінкою, сталою звичкою, коли навіть і вбивство людини не викликає жалю. В одних неповнолітніх факт такої протиправної поведінки може проявитись дуже швидко, в інших - наприкінці їх життя, ще в інших - ніколи.

Злочин - це завершальний етап антигромадських проступків, негативних властивостей характеру, і тому, надзвичайно важливим є питання профілактики злочинності серед підлітків.


«Досить поширеною є думка, що більшість неповнолітніх злочинців - це ті, котрі позбавленні піклування та контролю дорослих. Через свою незрілість, невміння самостійно організувати власну діяльність, вони піддаються сумнівним захопленням, пропускають заняття у школі, погано навчаються і порушують дисципліну. Вони можуть потрапити під негативний вплив компанії, почати курити, грати в азартні ігри, пиячити, вживати наркотики, красти.  Та,  нерідко, діти із повних сімей та різного достатку потрапляють під негативний вплив своїх знайомих і також вчиняють правопорушення», - акцентував начальник Білоцерківського міськвідділу міліції Сергій Рудюк.

 
Дійсно, важливе значення має матеріальний стан сім’ї неповнолітнього. Досить часто неповнолітні здійснюють кримінальні правопорушення, крадіжки, з метою отримання грошей чи речей, що так їм приглянулися. Саме так сталося і з дівчатками, яким приглянулася яскрава біжутерія.

Шановні батьки, щоб ваші діти не потрапляли у протиправні ситуації, проводьте з ними бесіди на теми «Про добро і зло», приводьте приклади із життєвих ситуацій чи публікацій (фільмів і мультфільмів), роз’яснюйте та спонукайте їх до добрих вчинків. 

Тетяна Гадомська

в.о начальника сектору зв’язків з громадськістю

Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області

 

http://bc-mvs.gov.ua/

  • Теги: ігрові автомати, Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, дівчата, крадії, міліція, неповнолітні, новини, новости

Категорія новин: Новини, Суспільство

vc