Menu
10
серпня
2015

За сорок днів шахраї збагатились на 400 000 гривень та 4 000 доларів США – така ціна довірливості громадян Білоцерківщини

Злочинці-шахраї чудові психологи і ви не встигнете зогледітись, як вас ошукають і ви позбудетеся грошей, цінностей та спокою. Попри всі застереження та повідомлення правоохоронців Білоцерківської міліції, громадяни все ж віддають аферистам свої гроші та коштовності.


Найкращий метод боротьби з правопорушеннями – попередження злочину. Саме тому, потрібно щоб громадяни знали найпоширеніші види шахрайств.

Одним із різновидів шахрайства - замовлення товарів через мережу Інтернет із передплатою або ж оплатою за товар в повній мірі. Після перерахунку грошей Ви можете не дочекатись на ту річ, яку замовили, а телефон «продавця» буде в зоні недосяжності або ж взагалі відсутній. З 1 липня по 10 серпня 2015 року громадяни Білої Церкви перерахували через банківські термінали понад 164 000 гривень (і це тільки ті, що звернулися до міліції із заявами). 


Періодично, в Білоцерківському регіоні з’являються шахраї, які мають на «озброєнні» різні види впливу на психіку людей різного віку. Так, підліткам та жінкам вони розповідають про непоправну трагедію, що має статися з їх батьками чи близькими, тому необхідно терміново «зняти порчу» з їх сім’ї. Злочинці спонукають жертву піти до додому і взяти всі коштовні речі та гроші. В результаті такого «очищення» 30 липня разом із шахраями зникли10 000гривень та ювелірні вироби на суму 5 000 грн.

Прикмети шахрайки: жінка циганської національності, зріст 175-180см, повної тілобудови, віком 25-30 років, волосся довге каштанового кольору. Була одягнута: коротка біла юбка, блузка сірого кольору.

 
Також, на Білоцерківщині періодично «працюють» шахраї, які поширюють неправдиву інформацію стосовно родичів – злочинці телефонують громадянам, представляються працівниками міліції і повідомляють, що з їх рідними трапилася якась неприємність або вони знаходяться в міліції за вчинення злочину. Для того щоб звільнити затриманих від відповідальності, необхідно заплатити певну суму грошей. Останнім часом злочинці стали вже дуже нахабними – вони самі приїжджають до жертви і забирають гроші або замовляють таксі. Налякані та збентежені громадяни спочатку хватаються за ліки, а лиш потім телефонують до своїх рідних та до міліції.

В результаті різних шахрайських схем і методів, громадяни особисто передали аферистам із рук в руки кошти в сумі більш як 250 000 гривень.

Закликаєм людей бути обачними і не поспішати виплачувати кошти - радше повідомте про свої підозри працівників міліції, зателефонувавши до чергової частини за №102. Працівники міліції перевірять інформацію та негайно прийдуть Вам на допомогу. Ваше вчасне повідомлення про злочин та осіб, що його скоїли, дасть змогу міліціонерам затримати правопорушників і, тим самим, убезпечити інших громадян від злочинних посягань.

 

Шановні громадяни !

Будьте обачними та обережними в спілкуванні з незнайомими людьми. Не вступайте в розмову із незнайомцями по телефону, на вулиці, а також не  впускайте до своєї оселі невідомих осіб. Перевіряйте правдивість інформації щодо адреси і номерів телефонів «продавців» та «фірм», що надають свої послуги через Інтернет мережу.

 

http://bc-mvs.gov.ua/

  • Теги: Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, міліція, новини, новости, шахраї

Категорія новин: Новини, Суспільство

vc