Menu
23
лютого
2016

Робочий візит голови Київської обласної держадміністрації на Білоцерківщину

У  робочому діалозі із представниками влади Білоцерківщини, голова Київської обласної держадміністрації Максим Мельничук зупинився на проблемах економічного, соціального та інфраструктурного розвитку району, а також обговорили питання проведення децентралізації влади.

 

Під час проведення прийому громадян головою держадміністрації області, до районної адміністрації Білоцерківщини завітала делегація Турецької республіки на чолі із консулом Хікметом Чєтіном Гювєрджіном. Даний візит здійснений для підписання меморандуму про співробітництво міст побратимів – міста Туреччини Ізмір і Білої Церкви.

 

Голова Київської ОДА провів прийом громадян та на розширеній нараді звернув увагу очільника Білоцерківського району щодо вирішення питань, найбільш наболілих у районі.

 

В ході робочого візиту, очільник Київщини завітав і до Білоцерківського відділу поліції. Він оглянув нові службові приміщення секторів реагування патрульної поліції, які призначені як для роботи так і перепочинку співробітників. Заступник начальника Головного Управління Національної поліції в Київській області Дмитро Ценов і виконуючий обов’язки начальника Білоцерківського відділу поліції Сергій Возненко ознайомили голову Київської ОДА із роботою чергової частини та відділу в цілому - завдяки технологіям, оновленого автопарку поліції та новітньої системи повідомлень, вдалося збільшити швидкість реагування на звернення громадян і зменшити час для прибуття поліцейських на виклик. За результатами ознайомлення, голова Київської ОДА Максим Мельничук оцінив на відмінно умови роботи поліцейських Білоцерківщини.

 

Тетяна Гадомська

Білоцерківський відділ поліції

 ГУ Національної поліції в Київській області

 

bc-mvs.gov.ua

  • Теги: Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, новини, новости

Категорія новин: Новини, Влада

vc