Menu
23
грудня
2015

Засідання виконавчого комітету

22 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Г.Дикий.
Перед початком засідання міський голова Г.Дикий вручив посвідчення майстра спорту України вихованцям Київської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Промінь" з велосипедного спорту - абсолютній чемпіонці України 2015р. О.Кулинич, бронзовому призеру в командній гонці М.Гарновді, чемпіону України 2015р. в командній гонці П.Думі, багаторазовому чемпіону та призеру чемпіонатів України М.Кобзару, чемпіону України 2015р. в командній гонці Р.Ніколаєнко, чемпіону України 2015р. в парній, командній гонках, в гонці вгору Б.Мусієнку; вихованцю комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацької спортивної школи «Богатир» Д.Стовбецькому; з фехтування - члену збірної команди України з фехтування на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, чемпіонці України, переможниці чемпіонату світу з фехтування на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, О.Єсіній, яка представляє Київський регіональний центр «Інваспорт». Посвідчення «Заслужений майстер спорту України» було вручено члену збірної дефолімпійської команди України, який у 2015р. на зимових дефолімпійських іграх завоював дві срібні та одну бронзову нагороду П.Мандзюку.
В ході засідання було схвалено проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Біла Церква на 2016 р., затверджено план діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016р., план pоботи виконавчого комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на 2016 p. та на перший квартал наступного року.
Члени виконавчого комітету прийняли рішення виділити кошти з міського бюджету по програмі «Турбота» для надання сім’ям загиблих учасників АТО та учасникам АТО - інвалідам ІІ групи матеріальної допомоги для вирішення проблем, пов’язаних із скрутними життєвими обставинами. Взяли до відома інформацію управляння охорони здоров’я міської ради про епідемічну ситуацію по захворюваності на ВІЛ/СНІД в місті та стан медичного забезпечення даної групи хворих.
Під час засідання члени виконавчого комітету внесли зміни до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 19.08.2014р. № 297 «Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення», прийняли рішення про встановлення режиму роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, про обмеження продажу роздрібної торгівлі алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пивом (крім безалкогольного) в торгівельній мережі м.Біла Церква на період проведення святкових заходів з 23 грудня 2015р. по 19 січня 2016р.

  • Теги: Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, децентралізація, круглий стіл, новини, новости

Категорія новин: Новини, Влада

vc