Menu
30
квітня
2015

Землекористування, житлові субсидії та організація поховання Почесних громадян.

28 квітня   відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання члени виконавчого комітету затвердили заходи з підготовки  господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення  м. Біла Церква до роботи в осінньо-зимовий період  2015-2016 рр., взяли до відома звіт відділу з питань землекористування Білоцерківської міської ради про роботу із зверненнями громадян за І квартал 2015 р.

Члени виконавчого комітету затвердили  новий склад робочих груп з питань надання матеріальної допомоги по програмі «Турбота», з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком та  Порядки організації  поховання Почесних громадян м.Біла Церква та осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Під час засідання також було затверджено новий склад комісій  виконавчого комітету міської ради з питань забезпечення сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, встановлено тарифи на платні послуги, що надаються лікувально-профілактичними закладами м.Біла Церква.

 

  • Теги: ато, Біла Церква, белая церковь, воїни, земля, новини, новости, поховання, субсидії

Категорія новин: Новини, Влада

vc